Ancient Aliens

  جستجو پیرامون این موضوع:    
  [ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
 • Ancient Aliens سریال مستند Ancient Aliens فصل 7 3,595

  سریال مستند Ancient Aliens فصل 7

  سریال Ancient Aliens فصل 7 اپیزود 13

  پخش از شبکه History

   

  خلاصه داستان:  مستند علمی، تاریخی، متافیزیکی بیگانگان باستانی (Ancient Aliens) یکی از محبوبترین و مشهورترین مستندهای ارئه شده توسط شبکه تلویزیونی History می باشد که در سراسر جهان چندین میلیون بیینده را جذب خود کرده است.این مجموعه سریالی با موضوعات تاریخی و متافیزیکی از سال 2010 تاکنون هفت فصل بصورت کامل ساخته شده است که یکی از بهترین و محبوبترین و مشهورترین مستندهای تاریخی و متافیزیکی از شبکه History می باشد که از این شبکه  پخش شده است.


  + ادامه مطلب

 • Ancient Aliens مستند Ancient Aliens فصل اول 3,758

  مستند Ancient Aliens فصل اول

  سریال Ancient Aliens فصل اول کامل

  پخش از شبکه History

  اپلودر: Hamedg

  100% پیشنهادی

   

  خلاصه داستان: در مورد ۷ عجایب جهان شنیده اید؟ گفته می شود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده است؟ در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده است بسیار دشوار می باشد. در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بنا ها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق الاعاده حقیقتاً ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات بیگانه ای آنها را در زمان باستان بنا کرده اند و …


  + ادامه مطلب

درباره ما

این وبسایت با هدف ارایه جدیدترین فیلم ها و سریال های روز دنیا به صورت کاملا رایگان تاسیس شده . در مدت فعالیت خود تواسنته ایم اعتما شما کاربران را جلب نماییم.

حمایت از سایت
جهت تبلیغات در سایت با ایمیل زیر در ارتباط باشید.
خبرنامه